facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   19/02   Zločin a trest   10.00   VSTUPENKY

Sviatočný program

11. 12. 2018

Sviatočný program

Pozývame Vás oddýchnuť si po vianočnom zhone do Mestského divadla Žilina.

Pripravili sme pre Vás sviatočný program. V závere roku 2018 to budú tri komédie.

Gangsterskú komédiu o peniazoch, diere v stene, no predovšetkým o priateľstve svojráznych zlodejov - TRIKY, FET A MAKAČI zahráme vo štvrtok 27.12. o 19:00 hod.

Satirickú komédiu KONFETY o mediálnej pretvárke a odpútavaní pozornosti si môžete pozrieť v piatok 28.12. o 19:00 hod. Päť moderátorov sa počas oslavy výročia televízie snažia pomocou kúziel a estrádnych scénok odpútať od práce, v ktorej dominuje viac forma ako obsah.

Tešiť sa môžete aj na kontroverznú provokatívnu komédiu SEXUÁLNA PERVERZITA V CHICAGU 29.12. o 19:00. Príbeh o štvorici hrdinov, ktorí sa rafinovane a najradšej bez záväzkov snažia ovládať svoju žiadostivosť a túžby. Ich sexuálne úlety a energia výrečnosti len maskujú osamelosť a neschopnosť naozajstných citov

 

Nový rok 2019 otvoríme Trojkráľovým jazzovým koncertom Funny Fellows 6.1. o 18:00 hod. Hudobno-humorné soirée, v ktorom si zostava Funny Fellows spolu s Csongorom Kassaiom a Janikou Kovářovou pre Mestské divadlo Žilina pripravila špeciálny program, ktorý bude prehliadkou najlepších a najúspešnejších hudobných gagov, skečov a  virtuóznej hry na originálnych dobových hudobných nástrojoch.