facebook Newsletter Kontakt

Primátorský deň

01. 10. 2019

Primátorský deň

Mesto Žilina srdečne pozýva na 6. ročník Primátorského dňa, ktorý sa uskutoční v piatok 4. októbra 2019. Pripravený je bohatý program, ktorý začne dňom otvorených dverí na Radnici a na Mestskom úrade v Žiline. Taktiež môžete navštíviť Rosenfeldov palác a čaká na vás aj prehliadka Burianovej veže, Lorety či Mestského divadla.Už tradične sa v Sade SNP uskutoční aj Beh pre najmenších – preteky žiakov základných škôl o pohár primátora mesta. Na radnici budú zástupcovia mesta diskutovať s Radou seniorov a s členmi Žilinského mládežníckeho parlamentu. 

Kultúrny program na Mariánskom námestí odštartuje o 12.00 hod. Kapustný deň, v poobedných hodinách sa na pódiu predstavia detské folklórne súbory Cipovička, Dubravček i folklórny súbor Rozsutec. O dobrú zábavu sa postarajú aj hudobní hostia z Moravy, medzi ktorými nebude chýbať Jožka Černý s cimbalovou muzikou, Franta Uher či Mužáci a ženy z Březí. 

Podrobnejšie informácie získate na: www.kulturneleto.eu

Prehliadka v Mestskom divadle ŽIlina bude prebiehať v troch termínoch - o 11.00, 12.00 a 13.00 a môžete si ju rezervovať na: marketing@divadlozilina.eu.

 

 


FOTOGALÉRIA