facebook Newsletter Kontakt
<>   HRÁME   16/10   Zločin a trest   11.00   VSTUPENKY

JOZEF HOLLY & BAND TOUR 2018

09. 04. 2018

JOZEF HOLLY & BAND TOUR 2018

Fenomenálny slovenský klavirista, spevák a šoumen JOZEF HOLLÝ zavíta so svojou “Piano Show” po dlhom čase do ŽILINY.

Jozef Hollý je umelec, ktorý hre na klavír dáva úplne iný rozmer.

Svojim virtuóznym a výnimočným spôsobom spája rôzne hudobné žánre a vytvára tak jedinečné symfónie emócií, ktorými zaplavuje srdcia širokého spektra svojich fanúšikov.


Žilina sa 15. mája  môže tešiť na famózny hudobný zážitok v podaní tohto klavírneho virtuóza a šoumena s neopísateľným šarmom.

Spolu so svojou kapelou zahrá už známe, energickým štýlom upravené skladby klasickej a filmovej hudby, prepojené s modernými prvkami popu a jazzu. 

Nebudú chýbať Piráti z Karibiku, Gladiátor, Letec, Let čmeliaka,  Asturias, Storm od Vivaldiho, ani Budapest od Georga Ezru  a mhohé ďlašie..

Žilina je pre mňa mestom nespútanej mladosti, mestom úžasných spomienok na bezstarostné školské časy. Dral som totiž lavice miestneho konzervatória. Niekedy dral a niekedy aj nie …Prvé lásky, prvé huncútsvá aj prvé hranie po baroch, dokonca môj prvý verejný koncert po návrate zo zahraničia… Tažko zabudnúť. Žilina už navždy zostane v mojom srdci ako mesto mnohých prvých. Aj preto som nesmierne rád, že sa do Žiliny asi po 7 rokoch opäť vraciam. Tento krát do nádherných priestorov Mestského divadla, ktoré vonia históriou a príjemnou atmosférou.

Verím že si to spoločne užijeme a všetkých srdečne pozývam (Jozef Hollý)

Je sa na čo tešiť! Obdarujte seba aj svojich blízkych neopakovateľným zážitkom a vychutnajte si koncert, ktorý zanechá príjemný pocit ešte veľmi dlho. 

VSTUPENKY UŽ SÚ V PREDAJI